kwiecień 2023

nd pn wt śr czw pt sob
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

« Autodesk Inventor - Feature Migrator | Main | Exchange App - Sklep z aplikacjami »

29 wrzesień 2012

Comments

Feed You can follow this conversation by subscribing to the comment feed for this post.

Tytus

Prosimy więcej "Wujka dobra rada" bo jak zawsze jest przdatny

Dominik Z.

Bardzo fajna prezentacja oby takich więcej.

Starsze prezentacje się nie otwierają od 2009 roku do 05 wrzesień 2011 Autodesk Simulation - analiza modeli 2D. Wszystkie po tej dacie się otwierają. Czy już tak będzie na stałe.

Przemyslaw Sokolowski

Wiem, wiem i już nad tym pracuję. Generalnie większość prezentacji jest nadal dostępna na stronach społeczności autodesk, tylko trzeba je ręcznie odszukać. Pogubionych linków jest cała masa i zajmie mi to jeszcze trochę czasu. Na początek próbuję odzyskać prezentacje ze starego bloga. Będą dostępne pod nowym linkiem: Archiwum.

Dominik Z.

Bardzo Diękuje
Przeglądam starsze prezentacje nie wyszystko na raz się zapamięta.

Piotrek

Jak dokonuję jakichś zmian w stylach to po uruchomieniu szablonu wyskakuje mi komunikat, że zostaną użyte domyślne style z bibliotek stylów. Jak temu zaradzić?

WD

Zapisać szablon jeszcze raz.

Przemyslaw Sokolowski

Albo zapisać nowe ustawienia w bibliotece stylów. Wtedy będą dostępne dla wszystkich rysunków. Wystarczy wywołać z paska Style i Standardy narzędzie Aktualizuj, a wszystkie ustawienia z biblioteki zostaną przypisane do bieżącego rysunku.

Piotrek

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Adrian

Mam wszystkie prezentacje na dysku jakie do tej pory zostały wypuszczone. Często do nich wracam a odnalezienie na dysku to chwila moment. Zajmują ponad 4GB :)

Przemyslaw Sokolowski

Super wiadomość. Powoli odtwarzam zasoby i kilku nie mogę odnaleźć. Jak będę wiedział czego mi dokładnie brakuje to byłbym wdzięczny za udostępnienie tych kilku zaginionych.

Bartosz

czy można zrobić tak, żeby po autonumerowaniu pozycji w złożeniu, odnośnik nie wyświetlał się jako ELEMENT z tabeli (1,2,3)tylko NR CZĘŚĆI (czyli nazwa zapisanego pliku) Wtedy poprzez autonumeracje i utworzenie tabeli na złożeniu pojawi się odnośnik i nazwa pliku zamiast 1

Przemek

Można, wystarczy w Edytorze stylów przypisać do donośnika właściwość Numer Części.

The comments to this entry are closed.